Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ardg/domains/pieknaty24.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Labioplastyka laserowa - plastyka narządów intymnych I MedBeauty Świdnica
niedziela, Sierpień 01, 2021

Labioplastyka laserowa, czyli plastyka narządów intymnych

Coraz szybciej wzrasta u kobiet świadomość swojego ciała oraz tego, jak można o nie zadbać, by czerpać z niego jak najwięcej przyjemności. Zabiegi ginekologii estetycznej były przez jakiś czas tematem tabu, tematem, który poruszano jedynie w gabinecie lekarskim. Jednak otwartość kobiet oraz zadowolenie z zabiegów sprawiły, że ginekologia estetyczna cieszy się coraz większym uznaniem. Dzięki labioplastyce laserowej, czyli plastyce narządów płciowych można poprawić nie tylko komfort życia, lecz także zadbać o swoje zdrowie oraz pożegnać swoje kompleksy. Nowoczesne kobiety nie wstydzą mówić się o swoich problemach, co więcej, robią wszystko, by się ich pozbyć. A pomaga im w tym między innymi urządzenie Mona Lisa Touch.

Mona Lisa Touch – dotyk, który leczy

Mona Lisa Touch to urządzenie, które służy do poprawy wyglądu oraz kondycji pochwy. Kobiety w okresie menopauzalnym lub po urodzeniu dziecka często skarżą się na uczucie suchości lub luźności w pochwie. Są to naturalne objawy, których nie należy się wstydzić. Coraz więcej kobiet cierpi także na nietrzymanie moczu oraz częste infekcje pochwy. Wszystkim tym dolegliwościom potrafi zaradzić labioplastyka laserowa. Została stworzona również dla takich kobiet, którym nie podoba się wygląd ich warg sromowych. Takie Panie powinny jak najszybciej zgłosić się do specjalisty, ponieważ labioplastyka nie tylko leczy, lecz także zapewnia komfort psychiczny.

Jak działa labioplastyka laserowa?

Zabieg z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch przede wszystkim zapewnia bezbolesną korektę warg sromowych. Każdej Pacjentce jest podawane znieczulenie miejscowe, które nie wymaga obecności anestezjologa. Po zakończonym zabiegu są zakładane szwy chirurgiczne, które po 7 dniach same wchłoną się w organizm oraz leczone okolice są chronione przez jałowy opatrunek. Już ten aspekt zabiegu powinien uspokoić przyszłe Pacjentki, które obawiają się bólu. Sam zabieg polega na operowaniu wiązką lasera, który powoduje napięcie ścianek pochwy oraz jej obkurczenie. Oprócz tego kolagen zostaje pobudzony do większej produkcji  w błonie śluzowej. Towarzyszy temu również stymulacja glikogenu, który odpowiada za nawilżenie pochwy. W ten sposób suchość oraz luźność pochwy zostają wyeliminowane. Narządy płciowe są odmłodzone oraz mają taki wygląd o jakim marzyła Pacjentka. Pierwsze efekty pojawiają się po pierwszym miesiącu od zabiegu, jednak poprawę widać już po dwóch tygodniach.

Gwarantowany komfort życia intymnego

Specjaliści z Kliniki MedBeauty w Świdnicy zgodnie przyznają, że laser Mona Lisa Touch to najlepsze urządzenie wykorzystywane w zabiegach labioplastyki. Gwarantuje szybkie efekty oraz bezpieczeństwo, ponieważ wyklucza plastykę warg sromowych przy użyciu skalpela. Razem z odmienionym wyglądem narządów rodnych, zmienia się także komfort życia. Kobiety są w końcu zadowolone ze swojego wyglądu, przez co chętniej reagują na potrzeby seksualne swojego partnera. Nie wstydzą się tego, jak wyglądają, co pokazuje, że zabiegi ginekologii estetycznej bardzo wpływają na pozytywną samoocenę Pacjentek. Jeśli istnieje rozwiązanie, który znacznie poprawi komfort naszego życia, należy po nie sięgać. Takim rozwiązaniem jest labioplastyka laserowa. Pomaga każdej kobiecie odzyskać kobiecość.

Przeczytaj więcej o: zabieg labioplastyki w Klinice MedBeauty dr. Kępy w Świdnicy.