Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ardg/domains/pieknaty24.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Zastosowanie lasera VPL, preparatu Cosmelan i kwasu TCA
wtorek, Listopad 24, 2020

Pozbądź się nieestetycznych przebarwień na dłoniach za pomocą lasera VPL, preparatu Cosmelan lub kwasu TCA

Przebarwienia pojawiające się na naszych dłoniach najczęściej są spowodowane postępującym wiekiem i działaniem promieni słonecznych. Określane mianem “starczych plam” wpędzają nas w kompleksy i zły nastrój, bo zdajemy sobie sprawę, że nasza uroda przemija, tylko czy na pewno..? Wszak przebarwienia skórne występują też u wielu młodych osób i można temu zaradzić. Salon Urody i Medycyny Estetycznej Anlaya Day Spa to miejsce, które przywraca młodość i radość życia. Zamiast bezskutecznie usiłować zatrzymać czas, udaj się do Anlaya i wybierz jeden z trzech innowacyjnych zabiegów usuwania przebarwień skórnych z dłoni.

Jak wyglądają przebarwienia na dłoni?

Zmiany barwnikowe na skórze to efekt nieprawidłowego funkcjonowania melanocytów, komórek wytwarzających melaninę (barwnik skóry). Ciemniejsze plamy pojawiające się na skórze dłoni wyglądają nieestetycznie, a winą za ich powstanie obarczamy słońce i naturalne procesy starzenia się skóry. Wśród stosowanych w medycynie estetycznej sposobów usuwania przebarwień do najpopularniejszych należą metoda laserowa oraz peelingi chemiczne. Na stronie internetowej Salonu Anlaya znajdują się także inne oferty, z których każdy z pewnością wybierze coś dla siebie: http://www.anlaya.pl/.   

Usuwanie przebarwień ze skóry dłoni przy użyciu lasera VPL

W usuwaniu nawet głębokich przebarwień, plam posłonecznych, piegów lub zmian potrądzikowych doskonale sprawdza się laser VPL. Jest to urządzenie emitujące wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik skóry (melaninę). Wskutek tego procesu komórki barwnikowe, które powodują powstanie plam, zostają uszkodzone. Seria zabiegów skutkuje stopniowym łuszczeniem się skóry i w efekcie końcowym – zniknięciem przebarwienia.

Na czym polega zbawcze działanie preparatu COSMELAN?

Preparat Cosmelan to środek o podwójnym działaniu, gdyż zarówno rozjaśnia te miejsca na skórze dłoni, gdzie występują różnego rodzaju przebarwienia, jak i poprawia kondycję oraz stan wizualny naszych rąk. W skład tego preparatu wchodzą: kwasy (kojowy, fitowy i askorbowy) oraz Arbutyna i Palmitynian retinolu. Zabieg Cosmelan przebiega dwuetapowo. W pierwszej fazie na dłonie pacjenta nakładane są specjalne maseczki. Procedurę tę wykonuje doświadczony dermatolog lub kosmetyczka. Gdy minie kilka godzin, klient samodzielnie usuwa maseczkę ze skóry pod bieżącą wodą. Drugi etap to aplikacja specjalnego kremu rozjaśniającego na skórę dłoni. Pacjent w celu uzyskania spodziewanego efektu jest zobligowany do regularnego stosowania kremu przez około miesiąc. Ma to zintensyfikować i podtrzymać działanie nakładanej uprzednio maski. Skuteczność zabiegu Cosmelan jest wysoka, o czym świadczą statystyki. Notuje się rozjaśnienie przebarwień na skórze o ponad 90%! Dzięki zabiegowi wzrasta wytwarzanie kolagenu. W rezultacie nasze dłonie są rozjaśnione i gładkie, a skóra wygląda zdecydowanie lepiej i młodziej.

Kuracja kwasami TCA

Kwas TCA to najsilniejsza substancja wykorzystywana w eliminowaniu przebarwień na skórze. Salon Anlaya w Józefowie oferuje swoim pacjentom specjalny peeling chemiczny z użyciem kwasu TCA. Jego obecność zniweluje plamy starcze i słoneczne, zmiany potrądzikowe, trądzik, niewielkie blizny, a także zmarszczki, kurzajki i brodawki. Kwas TCA od razu daje efekt rozjaśnionej skóry aż do jej zbielenia. Po przeprowadzonym peelingu skóra zaczyna się bezboleśnie łuszczyć, proces ten trwa kilka dni. Po jego zakończeniu skóra nabiera właściwego wyglądu i barwy. Na skuteczność metody z peelingiem TCA możemy liczyć wówczas, gdy nie będziemy w żaden sposób ingerować w przebieg złuszczania naskórka, bądź zdrapywać powstających strupków. Więcej na temat metod usuwania przebarwień w Ośrodku Anlaya Day Spa znajduje się pod adresem: http://www.anlaya.pl/usuwanie- przebarwien-z-dloni/.